Витоша Бистрица победи ЦСКА 1948 с 2-1 в контрола, изиграна на стадиона в Бистрица. И двата гола за домакините отбеляза нападателят Григор Долапчиев (3, 45) в началото и в края на първото полувреме, а Валентин Йосков (48) бе точен за гостите в началото на втората част.

Срещата противопостави последния в Първа лига и първия във Втора. Витоша има само една победа в първото ниво на българския футбол, докато ЦСКА 1948 има само едно поражение и е фаворит за влизане в елита.

Витоша: Н. Георгиев, В. Илиев, Купенов, Христев, Курупис, Кочилов, Хр. Иванов, Динев, Гъргоров, Кутев, Долапчиев;

ЦСКА 1948: Михайлов, Ал. Александров, Василев, Дяков, Атанасов, Орачев, Ивайлов, Т. Иванов, Шопов, Д. Александров, Гущеров. /БГНЕС