Съдийски наряди за 16-и кръг на Втора лига

 източник: Gulliver/Getty Images

източник: Gulliver/Getty Images

Съдийската комисия към Българския футболен съюз определи наряди за 16-ия кръг на Втора лига. Ето и всички назначения: 

25 Ное 2017 г. Събота 14:30 ч.

Струмска слава - Литекс

ГС:    Калоян Венелинов Кирилов    АС1:    Радостин Зафиров Шиков    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Румен Красимиров Христов                 
СН:    Милко Петков Николов     
 
25 Ное 2017 г. Събота 14:30 ч.

ОФК Поморие - ФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Любин Живков Димитров
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                
СН:    Атанас Петров Бозев     
 
25 Ное 2017 г. Събота 14:30 ч.

Черноморец Балчик - ФК Созопол

ГС:    Петър Стефанов Доровски    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Станислав Лазаров Станев
4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 

25 Ное 2017 г. Събота 14:30 ч.

Марица - Ботев Враца

ГС:    Вангел Борисов Вангелов    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Станислав Руменов Груев
4-ТИ:    Никола Павлов Петров                
СН:    Деница Павлова Крумова     
 
25 Ное 2017 г. Събота 14:30 ч.

Монтана - ФК Оборище Панагюрище

ГС:    Стефан Демирев Павлов    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Димитър Михайлов Михайлов                
СН:    Ивайло Серьожев Лазараов     
 
25 Ное 2017 г. Събота 14:30 ч.

Локомотив София - ПФК Лудогорец II

ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров                
СН:    Георги Стефанов Кордев     
 
26 Ное 2017 г. Неделя 13:00 ч.

Несебър - Царско Село

ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Ивайло Пламенов Атанасов
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
26 Ное 2017 г. Неделя 14:30 ч.

ПФК Нефтохимик 1962 - ФК Ботев Гълъбово 1945

ГС:    Цанко Костадинов Миндалов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                
СН:    Христо Тенев Недялков     

профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 
Втора лига съдии

Втора лига