Славия и Поморие завършиха 1:1 в контролна среща в Банско днес.

"Белите" изпробваха младоци и играчи на проби, докато отборът на Поморие отново демонстрира характер и качества и не се даде на втори елитен тим. Само преди няколко дни те изпуснаха да победят Арда, завършвайки 2:2.

Славчо Шоколаров откри резултата в 41-ата минута от дузпа, а Бекир Расим изравни в 74-ата минута с далечен удар. Следващата проверка на белите, която е и последна в Банско, е в петък от 11.00 часа срещу Арда (Кърджали).

Състав на Славия: Георги Петков, Андреа Христов, Петър Патев, Дионисиос Болионис, Давид Уманес, Николай Дюлгеров, Христо Иванов, Славчо Шоколаров, Мартин Атанасов, Иван Тренчев, Росен Кръстев (Антонис Стергиакис, Христо Попадийн, Емил Виячки, Георги Йомов, Владислав Узунов). /БТА