Отборът на Септември София завърши зимната си подготовка с победа над Янтра Габрово. Двубоят се игра на стадион Драгалевци, а "септемврийци" се наложиха над своя противник с резултат 2:0.

Първото попадение падна в 41-ата минута, когато Асен Георгиев засече центриране от фал и прати топката във вратата на гостите. През втората част доминацията на Септември продължи и закономерно падна втори гол във вратата на тима от Габрово. Грешка в защитата на Янтра бе наказана от Запро Динев, който открадна топката и с прецизен удар отбеляза за 2:0.

Старши треньорът на столичани Христо Арангелов, не можа да разчита на лекуващите леки травми Стефан Гаврилов, Кристиян Пешов и Марио Илиевски, както и на националните състезатели Симеон Александров и Християн Славков.

Стартов състав: Банков, Стоянов, Георгиев, Арсов, Ачков, Сърмов - к., Тодоров, Казаков, Кабов, Динев, Тасков