Нападателят Денислав Ангелов официално се завърна във Фратрия. За последно нападателят игра в Янтра Габрово. 

Избрано от VGong

Обзор на кръга във Втора лига (34 кръг, 27.05.2026)

За Ангелов това ще бъде втори престой във Фратрия, чийто екип той носи между юли 2024 и февруари 2025 г., като тогава той вкара 9 гола и даде 1 асистенция в 21 мача.

„ДОБРЕ ДОШЪЛ У ДОМА, ДЕНИСЛАВ АНГЕЛОВ!

Има завръщания, които носят специална емоция.

Днес Денислав отново е част от семейството на Фратрия. За нас това не е просто подпис под договор – това е завръщане у дома.

Щастливи сме, че отново ще носиш червено-белия екип и вярваме, че заедно ни очакват още много хубави моменти.

Добре дошъл у дома, Денислав!“, написаха "братлетата". 

Google Добави ни в предпочитани източници в Google