Нападателят Денислав Ангелов официално се завърна във Фратрия. За последно нападателят игра в Янтра Габрово.
Обзор на кръга във Втора лига (34 кръг, 27.05.2026)
За Ангелов това ще бъде втори престой във Фратрия, чийто екип той носи между юли 2024 и февруари 2025 г., като тогава той вкара 9 гола и даде 1 асистенция в 21 мача.
„ДОБРЕ ДОШЪЛ У ДОМА, ДЕНИСЛАВ АНГЕЛОВ!
Има завръщания, които носят специална емоция.
Днес Денислав отново е част от семейството на Фратрия. За нас това не е просто подпис под договор – това е завръщане у дома.
Щастливи сме, че отново ще носиш червено-белия екип и вярваме, че заедно ни очакват още много хубави моменти.
Добре дошъл у дома, Денислав!“, написаха "братлетата".