Наставникът на Етър Велико Търново – Веселин Великов, остана много доволен от категоричната победа над Миньор в дербито от Втора лига. Специалистът сподели след 3:0 на „Ивайло”, че тимът му до голяма степен си е гарантирал третото място в крайното класиране.

LAP.bg
21 снимки

„Този мач беше от изключително значение за нас. Записахме победа, дръпнахме шест точки на Миньор. До някаква степен си гарантираме третото място. Имаме още 13 финала и трябва да вземем максимално много точки”, коментира Великов.

„Първото полувреме беше равностойно, но футболът се играе 90 минути. Поговорихме си с момчетата на почивката и направихме нужните промени. Късмет имаше при първия гол. Вкарахме обаче три гола, пропуснахме още и момчетата имат право да празнуват.

Както играхме през втората част, така трябва да играем винаги.. Така искам да играем и занапред. За мен най-важното е да трупаме точки. Имаме 13 мача до края и се надявам да спечелим повече точки от нашите конкуренти”, завърши Веселин Великов.