Треньорът на Спартак Варна Васил Петров беше доволен от победата на своя отбор с 2:1 като гост над Литекс. Срещата беше първа от 15-ия кръг на Втора лига.

"Доволен съм от начина чисто футболно. Не е приятно да победиш в последната минута. Всеки иска по-рано да се решават мачовете. Мисля, че като футболни аргументи дадохме сериозна заявка, че сме от най-силните отбори в групата и това много ме радва.

Вкарахме в първата минута, положение, положение, можеше да влезе втори гол и да си направим мача лек. Това ме притеснява. Притеснява ме поведението на момчетата в последната третина, в наказателното поле. Там трябва да си променим проведението. Има и пропуски.

Второто полувреме срещу Монтана и сегашното поведение през целия мач - мисля, че нещата са променени. Като присъствие мисля, че нещата са коренно различни. Мисля, че доминирахме изцяло през целия мач. Футболът си е напрежение, който не може да играе така не е за футбола.

Крумовград са сериозен съперник. Ние ще сме безкрайно мотивирани, за да спечелим мача", заяви Петров.