Старши треньорът на Струмска слава Владимир Димитров сподели след равенството 1:1 с Миньор, че е изненадан от вниманието на феновете на домакините. Ултрасите на перничани бурно освиркваха специалиста почти през целия двубой.

„Не съумяхме да реализираме положенията. Създадохме доста положения през първото полувреме. Майсторството пред гола ни лиши от трите точки. Допуснахме грешка при изравнителния гол. Ако бяхме задържали  десет минути, щяхме да спечелим, защото Миньор щеше да се оголи и щяхме да имаме възможности да контраатакуваме. За мен се получи добър мач, публиката е нормално да е недоволна, защото техният отбор не спечели. Аз съм приятно изненадан, оказаха ми достатъчно внимание, като звезда съм.

Има си съдийски наблюдател, който да дава оценки на съдийството. Доиграваме сезона, пробваме различни схеми, давам шанс на играчи, които са играли по-малко. Няма за какво да се борим”, каза още той.