Созопол победи с 3:2 Нефтохимик в мач от 32-ия кръг кръг на Втора лига. Бургазлии поведоха още в 7-ата минута чрез  Раел Лолала. Голът не смути домакините, които направиха обрат още до почивката с попадения на Цветомир Тодоров (22) и Борис Тютюков (44).

В 61-ата минута Уилсон Менезез даде нови надежди на „шейховете“, изравнявайки за 2:2. Две минути преди Венци Гюзелев донесе трите точки за Созопол. В добавеното време на мача настъпи истинска драма. Първо бе отсъдена дузпа за домакините, която Молдованов пропусна.
След това гостите бяха близо до изравняването, след като включилият се в атака вратар Марин Орлинов засече с глава, но топката бе избита.

Така Нефтохимик остава последен, на точка зад спасителната позиция, която в момента се заема от Локомотив ГО.