Отборът на Поморие победи Кариана Ерден в мач от 15-тия кръг на Втора лига на стадион Несебър. Домакините се наложиха с минималното 1:0.

През първото полувреме най-чистото положение за домакините се откри пред Стоян Кижев. Ударът му, обаче бе избит от голлинията от защитник на гостите.

Единственото попадение в мача падна във 64-ата минута след центриране от корнер Казаков отклони с глава към Михаел Орачев, който от голлинията също с глава не сгреши за 1:0. До края на срещата опасни удари на Живко Петков и Бекир Расим бяха спасени от вратаря на Кариана.

След тази победа Поморие е на 5-ото място с 24 точки, а Кариана е на 14-ото с 12.

В следващия кръг Поморие приема на 01.12. /събота/ от 14:30 часа с отбора на Струмска слава Радомир.