Отборът на Поморие постигна равенство при гостуването си на Струмска слава в Радомир 1:1 , като срещата беше част от 14-ия кръг на Втора лига.

Поморийци търсеха повече победата, въпреки че през първата част двата тима не успяха да реализират попадения.

През второто полувреме още в 57-ата минута след една добра атака на гостите, Георги Чукалов беше фаулиран от вратаря на домакините и бе отсъдена дузпа, която Тихомир Кънев реализира хладнокръвно.

Последваха нови изгодни положения от страна на гостите, но обратно на това след едно центриране пред вратата на Тодоров, беше отбелязан гол от домакините и резултатът беше изравнен на 1:1 във 82-ата минута.

След това равенство Поморие остава в дъното на таблицата на Втора лига с актив от 8 точки, а радомирци са 12-ти с 13.