Старши треньорът на Марек Петър Колев не скри разочарованието си след поражението с 0:1 от Беласица във Втора лига. Специалистът призна, че отборът му не е бил на нужното ниво, а промените в тактиката не са довели до желания ефект.

"Посредствен мач за нашия отбор. Поех риска да променим системата, първото полувреме изглеждахме добре, но след почивката Беласица спечели повече единоборства и имаше повече голови възможности – това е причината за загубата. Не съм доволен от представянето ни, търся вината в себе си," заяви Колев.

Той подчерта, че кадровите проблеми също оказват влияние, като тимът усеща липсата на голмайстора Илия, докато Сашо Близнаков отсъства заради заболяване. Освен това някои играчи все още преговарят за нови договори, което допълнително усложнява ситуацията.

"С новите попълнения ще се опитаме да компенсираме липсите, но ни трябва време. Младите играчи имат нужда от развитие, работим без излишно напрежение. Надявам се да се възползваме от възможностите си и да подобрим представянето си в следващите мачове," завърши Колев.