Струмска слава (Радомир) направи равенство 1:1 срещу Спортист (Своге) в мач от 7-ия кръг на Втора лига. Старши треньорът Анатоли Нанков говори за впечатленията си от представянето пред официалния сайт на радомирци.

„След двете поредни победи, този път равенство срещу гостите от Своге. Искаше ми се да победим, но Спортист е отбор с доста опит, имат опитен треньор в лицето на Георги Чиликов и класирането им към момента не отговаря на потенциала, с който разполагат.

Разделихме си по едно полувреме с противника. Момчетата от Своге играха по-добре през първото полувреме – това е истината. Влязоха в двубоя по-мобилизирани. Ние играхме по-добре през втората част и можеше и да спечелим, но равенството наистина е реалният резултат.

От сърце благодаря на всички, които дойдоха да ни подкрепят в горещото време. Всички ще се постараем да ги радваме с още добри резултати“, заяви Анатоли Нанков./ БТА