Отборът на Хебър Пазарджик завърши 1:1 с Дукаджини от Косово във втората си проверка на подготвителния лагер в Турция. В средата на първата част двата отбора си спретнаха меле, но бързата намеса на двамата треньори предотврати по-сериозни скандали. Лошата новина за Хебър е, че Емануил Манев се контузи на загрявката.

Гол със задна ножица на Ивайло Михайлов в 60-ата минута донесе равенството за Хебър, след като съперникът, който е 8-ми в първенството на Косово, бе повел три минути по-рано чрез Чиби. В 80-ата минута бранител на Дукаджини игра с ръка в наказателното поле, но реферът не отсъди дузпа.

Съставът на Хебър: 1. Петър Дебърлиев, 98. Георги Търтов, 11 Цветелин Тонев, 18. Радослав Терзиев, 14. Ивайло Тодоров, 34. Олег Димитров, 6. Ивайло Найденов, 99. Тодор Чаворски, 77. Октай Хамдиев, 10. Китан Василев, 39. Ивайло Михайлов (25. Ивайло Василев, 23. Стойчо Папазов, 5. Васил Геров, 2. Иван Дишков, 8. Евегени Игнатов, 26. Мартин Вълчинов,  9. Живко Петков, 17. Богомил Божуркин, 1. Йосиф Кюан)