Втородивизионният Марица Пловдив загуби с 0:1 от местния Брине последния си приятелски мач от подготвителния лагер в Словения.

Още в първата минута българският отбор можеше да поведе в резултата, след като Милен Танчев излезе сам срещу вратаря, но ударът му срещна гредата.

Малко след това Веселин Марчев получи шанс да стреля от добра позиция, но вратарят на съперника спаси.

През втората част стражът на словенците се намеси успешно и при удари на Петър Атанасов и Айкут Янъков.

Малко преди края отборът на Брине стигна до успеха след центриране и точен удар с глава.

Така Марица завърша лагера си в Словения с шест поражения и едно равенство. Тимът се прибира в България по-късно днес и до започване на новия сезон във Втора футболна лига ще се готви в Пловдив.