Отборите на Лудогорец II и Созопол завършиха 2:2 в мач от 22-ия кръг на Втора лига.
Домакините поведоха с 2:0 през първата част с голове на Алекс Луканов (9) и Владислав Найденов 43). В 65-ата минута автогол на Атанас Пемперски върна гостите в двубоя, а Симеон Баев донесе точката на Созопол с попадение в добавеното време ва срещата.

В класирането Лудогорец II заема пета позиция с актив от 37 точки. Созопол е на 11-о място с 26 точки.

ЛУДОГОРЕЦ II - СОЗОПОЛ 2:2

ЛУДОГОРЕЦ II: 68 Владимир Русанов, 80 Методий Стефанов, 62  Велислав Минков, 38 Владислав Найденов, 51 Илкер Будинов, 53 Петко Цанков, 31 Петър Караангелов, 75 Петър Георгиев, 79 Тихомир Димитров, 50 Цветослав Петров-К, 59  Алекс Луканов

СОЗОПОЛ: 1 Стамен Бояджиев, 23 Диян  Молдованов-К, 15 Димитър Жеков, 5 Георги Радев, 14 Венелин Филипов, 39 Михаел Орачев, 21 Сава Савов, 91 Антонио Ласков, 27 Иван Тренчев, 99 Борис Тютюков, 8 Венцислав Гюзелев