Локомотив София завърши сезона във Втора лига с категоричен успех над Лудогорец II с 4:1 в Разград.

Домакините стартираха отлично двубоя и успяха да поведат още в 3-ата минута, когато точен бе Илкер Будинов.

В следващите минути двата тима предоставиха равностойна игра, но „столичните железничари“ се активизираха в средата на първото полувреме. Това даде резултат и в 34-ата минута Владимир Семерджиев възстанови равенството.

През втората част двата тима се застрашиха по веднъж в началните минути на втората част.

Гостите направиха пълен обрат в 67-ата минута, когато Владимир Семерджиев реализира второто си попадение.

Седем минути по-късно халфът на Локомотив София оформи своя хеттрик, а крайният резултат бе оформен от Светослав Диков в 83-ата минута, правейки резултата 4:1 в полза на „столичните железничари“.

В крайното класиране Локомотив София завърши на втората позиция с актив от 62 точки, докато Лудогорец II е четвърти с 50.