Локомотив Горна Оряховица надделя над Арда Кърджали с 2:0 в последния мач от 21-ия кръг във Втора лига. След тази победа Локо ГО вече е 8-ми с 27 точки, докато Арда остава 4-ти с 38 пункта.

В 35-ата минута Иван Колев намери мрежата отблизо след разбъркване пред вратата на Иван Караджов. В 43-ата минута Тони Иванов покачи на 2:0 с чудесен удар с десния крак.

В първия половин час инициативата бе у гостите. В 35-ата минута Иван Колев завърши отблизо продължителна атака на своите, провокирала меле пред рамката на Иван Караджов.

Отборът на Стамен Белчев не успя да отговори на получения удар, а за капак получи и втори. В 43-ата минута Тони Иванов показа майсторство с външен удар с десния крак. Острието на "железничарите" порази далечния ъгъл на вратата.

През вторите 45 минути играта позагуби от своята динамика, като логично Арда търсеше да намали резултата, а "железничарите" поглеждаха към мрежата на Караджов с нелоши контри. В 82-ата минута гостите бяха близо до попадение, след опасно центриране на Ивайло Найденов отдясно, което за малко не доведе до автогол във вратата на Локо. Така домакините записаха емоционална победа, а поуките остават за Арда.

Локомотив Горна Оряховица - Арда Кърджали 2:0