Отборите на Кариана Ерден и Хебър завършиха наравно 1:1 в мач от 17-ия, последен кръг за годината във Втора лига. Срещата бе последна за домакините, чиято мъжка формация от утре ще бъде разформирована.

Гостите от Пазарджик влязоха по-добре в мача и още в 4-ата минута Живко Петков се разписа в мрежата на Павел Станев.

Малко след това футболистите на Веселин Великов стигнаха до дузпа, която обаче не бе реализирана от Николай Дичев, тъй като ударът му се отби от напречната греда.

През втората част Кариана все пак се вдигна и изравни играта. Домакините стигнаха до гол в 66-ата минута, когато Владислав Цеков заби поредното си попадение в шампионата.

Две минути по-късно Кариана пропусна втора дузпа. Този път зад бялата точка застана капитанът Евгени Игнатов-Бамзе, който също не успя да се разпише, стреляйки в аут.

Така Кариана пропусна да излезе отново на лидерската позиция в класирането и остана втори, зад Пирин Благоевград. Хебър, от своя страна остана 6-и с 26 пункта.