Хебър и Царско село завършиха 1:1 в контрола, играна в  Пазарджик. Домакините поведоха в 68-ата минута чрез Живко Петков, но с гол на Димитър Костадинов столичани изравниха 6 минути по-късно.

Двубоят ще се запомни с червените картони на бразилското крило на "царете" Андерсон и защитника на Хебър Живко Хаджиев.  В 10-ата минута двамата се сдърпаха край тъчлинията и реферът ги изгони. Любослав Пенев умишлено остави отбора си да играе с 10 души, докато  домакините веднага пуснаха нов футболист. След десетина минути игра 10 срещу 11 на терена се появи Християн Чипев. Именно пред него се откриха най-добрите положения за гол преди почивката. Най-напред получи добра топка в 36-ата минута от Димитър Костадинов, но игра с ръка при поемането на топката, 4 минути по-късно негов удар бе избит в корнер.

През второто полувреме Царско село притисна домакините, но първият гол беше във вратата на резервата Михаил Иванов. В 68-ата минута след центриране от пряк свободен удар, Евгени Игнатов насочи топката към вратата, тя се удари в напречната греда, върна се в терена и Живко Петков я довкара.

Гостите изравниха в 74-ата минута чрез Димитър Костадинов, но в основата на попадението беше Мартин Кавдански, който пое топката в своята половина и направи почти 30-метров рейд преди да асистира за гола.

ХЕБЪР – ЦАРСКО СЕЛО 1:1

1:0 Живко Петков 68, 1:1 Димитър Костадинов 74

Хебър: Александър Любенов (к), Ивайло Тодоров, Николай Дичев, Тодор Гочев, Живко Хаджиев, Красимир Илиев, Николай Янков, Евгени Игнатов, Георги Търтов, Октай Хамдиев, Тодор Чаворски (Петър Дебърлиев, Стойчо Папазов,  Георги Каракашев, Ивайло Лазаров, Стоян Сотиров, Живко Петков)

Царско село: Джони Пласид (46 - Михаил Иванов), Христо Попадийн, Луис Педро (46 - Мартин Кавдански), Иван Бандаловски (66 - Емануил Манев), Ивайло Марков (46 - Дилян Георгиев), Лъчезар Балтанов, Ренато Зико (66 - Ален Стеванович), Димитър Костадинов, Андерсон (20 - Християн Чипев), Дилан Мертенс, Панайотис Лука (46 - Стефан Христов)