Отборът на Арда (Кърджали) се справи с 2:0 при гостуването на Добруджа 1919 в среща от 11-ия кръг на Втора лига и събра 20 точки, като остава в битката за местата за влизане в елита.

И двете попадения вкара опитният Димитър Макриев. Той откри в 18-ата минута от дузпа, която беше отсъдена заради събаряне на Венцислав Бенгюзов. Кърджалийци продължиха да доминират и не оставиха съмнение, че са по-класния отбор. В 65-ата минута Атанас Кръстев от гостите пък удари гредата на добруджанската врата.

Все пак след няколко спасявания на вратаря на домакините Иван Иванов, той се предаде пет минути преди края. Отново Макриев се разписа, след като Деян Лозев проби от дясно и центрира успоредно, а опитният таран не сбърка.

"Не съм много доволен, защото имаше отпускане и не бива да се мислим за фаворити. Загубихме точки в предишните мачове, но се надявам, че и конкурентите ни за влизане в елита също ще бъркат, заяви след мача старши треньорът на Арда Стойчо Стоев./БТА