Вторият отбор на ЦСКА 1948 стигна до равенство 1:1 при визитата си на Монтана в мач от първия кръг на Втора лига.

Гостите от София поведоха в резултата още в 14-ата минута, когато точен бе Венцислав Иванов. Монтана обаче успя да изравни резултата през втората част, а точката за домакините осигури Йордан Йорданов.

По-рано днес Етър срази новака Левски Лом с 3:0 във Велико Търново, а Лудогорец-2 отстъпи на Миньор Перник с 1:3.

Ето всички резултати  и голмайстори от първия кръг на Втора лига:

Миньор (Перник)- Лудогорец-2 (Разград) 3:1 (1:1)

голмайстори: 1:0 Божидар Васев 26, 1:1 Велислав Минков 41-дузпа, 2:1 Методи Костов 60-дузпа, 3:1 Калоян Йосифов 87

Етър (В. Търново)- Левски (Лом) 3:0 (0:0)

голмайстори: 1:0 Ловре Кнежевич 63, 3:0 Даниел Младенов 75, 90+2

Монтана- ЦСКА 1948-2 (София) 1:1 (0:1)

голмайстори: 0:1 Венцислав Иванов 14, 1:1 Йордан Йорданов 65

от неделя:

Ботев-2 (Пловдив)- Литекс (Ловеч) 1:1 (0:1)

голмайстори: 0:1 Денислав Станчев 9, 1:1 Иво Казаков 85

от събота:

Нефтохимик (Бургас)- Спартак 1918 (Варна) 1:3 (1:2)

голмайстори: 1:0 Калоян Стефанов 26, 1:1 Николай Иванов 38, 1:2 Мехмед Сабри 41, 1:3 Владислав Мирчев 80

Струмска слава (Радомир)- Септември (София) 1:1 (0:0)

голмайстори: 0:1 Румен Сандев 75-автогол, 1:1 Румен Сандев 90

Спортист (Своге)- Марица (Пловдив) 0:2 (0:2)

голмайстори: 0:1 Цветелин Тонев 13, 0:2 Валери Домовчийски 45+1

Янтра 2019 (Габрово)- Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2 (0:1)

голмайстори: 0:1 Емануил Манев 8, 0:2 Живко Петков 60

Созопол- Добруджа 1919 (Добрич) 3:0 (2:0)

голмайстори: 1:0 Венцислав Гюзелев 2, 2:0 Борис Тютюков 43, 3:0 Димитър Жеков 63

Септември (Симитли)- Марек 1915 (Дупница) 2:1 (1:0)

голмайстори: 1:0 Илия Мунин 27, 1:1 Христо Каймакански 63, 2:1 Илия Мунин 78