Дубълът на ЦСКА 1948 изигра още един контролен двубой по време на зимната си подготовка. Тимът на Владимир Димитров записа равенство 1:1 срещу друг състав от Втора лига - Спортист Своге.

Приятелският мач се изигра на Националната футболна база в Бояна. През първото полувреме футболистите на Борислав Кьосев създадоха няколко много добри голови ситуации, но не успяха да реализират.

След почивката и в двата отбора се направиха редица смени, но именно тогава паднаха и попаденията.

Emona Tsoncheva / LAP.bg
62 снимки

Първо ЦСКА 1948 II получи правото да изпълни дузпа, която Валентин Йосков реализира.

В средата на полувремето се стигна и до изравнителното попадение на Илия Русинов, който се възползва по най-добрия начин от създалото се меле в наказателното поле на „червените“.

ЦСКА 1948 II ще се изправи срещу елитния Локомотив София в неделя (06.02) от 13:00 часа в нов контролен сблъсък отново на Националната футболна база в Бояна.