Отборът на ЦСКА 1948 постигна изразителна победа над Струмска слава в първи мач от 20-ия кръг на Втора лига. „Червените” се наложиха с 3:0 и записаха най-изразителната си победа през 2019 година. Успехът изкачи възпитаниците на треньора Петко Петков на третата позиция във временното класиране. Те изпревариха тима на Арда Кърджали, който обаче е и с мач по-малко.

Домакините откриха резултата още в 15-ата минута, когато Денислав Александорв бе най-съобразителен след меле пред вратата на гостите. Андон Гущеров увеличи преднината на своите в 24-ата минута, след като се възползва от отличен пас на Сашо Александров. В 36-ата минута всичко в срещата бе решено, когато Мариян Огнянов се разписа за 3:0.

ЦСКА не се бави и откри резултата още в 15-ата минута. Денислав Александров се разписа технично след меле.

ЦСКА 1948 – Струмска слава 3:0

1:0 Д. Александров 15, 2:0 Гущеров 25, 3:0 Огнянов 36

Съставът на ЦСКА 1948: Михайлов, Ал. Александров, Попов к, Христов (46 - Дяков), Атанасов, Сандански, Ивайлов, Огнянов, Д. Александров (80 - Божилов), Гущеров, Петков (56 – Георгиев)