Дублиращите отбори на ЦСКА 1948 и Лудогорец си спретнаха истинско шоу, в което домакините успяха да надделеят с резултат 4:3 на стадиона в Бистрица в мач от 11-ия кръг на Втора лига. Бранимир Костадинов откри още в 3-та минута. Само 9 минути по-късно Александър Златков изравни. Димитър Митков даде нов аванс на "орлите" в 26-та минута. Пет минути преди края Златков отново изравни за домакините. Добрев направи обрата за домакините пълен, а Личев вкара шести гол в 76-та минута. Караангелов успя да оформи крайния резултат в самия край на мача.

Гостите от Разград започнаха ударно срещата и още в 3-та минута вече бяха напред. От неуверени действия в отбраната на "червените" се възползва стрелеца Бранимир Костадинов за 1:0.

Десетина минути по-късно обаче домакините изравниха. След подаване в наказателното поле се стигна до удар на “червените”, вратаря на Лудогорец спаси, като топката се озова в защитник на разградчани, който не успя да изчисти, така кълбото стигна до Александър Златков, който не се поколеба и възстанови равенството.

В 26-ата минута Лудогорец отново излезе напред. "Орлите" получиха право да изпълнят дузпа след нарушение срещу Костадинов. Зад топката застана Димитър Митков и реализира.

Малко преди почивката се стигна до ново изравняване. ЦСКА 1948 получи възможност да изпълни ъглов удар от дясната страна. След центрирането защитник на Лудогорец изчисти с глава, но топката се озова в Златков, който дебнеше на границата на наказателното поле, спря си я и я изпрати долу в ъгъла.

В 66-ата минута домакините постигнаха пълния обрат. Стелиян Добрев получи страхотен пас от съотборник, след който се оказа в ситуация сам срещу вратаря и реализира за 1948. Дест минути по-късно Личев наорави резултата 4:2.

В самия край на срещата гостите стигнаха до трети гол, но за повече нямаше време. След ъглов удар топката бе насочена към Петър Караангелов, който вкара с добър удар с глава.

Стартови състави:

ЦСКА 1948 II: 67 Християн Христов - 45 Мариян Димитров 5 Махаил Минков - КАПИТАН 44 Костадин Илиев 22 Димитър Илиев 66 Стивън Кирилов 64 Владимир Гогов 13 Георги Иванов 17 Александър Златков 61 Стелиян Добрев 98 Валентин Йосков

Треньор: Роман Тафраджиев

Лудогорец 2:67 Дамян Христов - 45 Димитър Митков - КАПИТАН 51 Илкер Будинов 72 Кристиян Райчев 80 Методий Стефанов 34 Бранимир Костадинов 62 Велислав Минков 75 Петър Георгиев 79 Тихомир Димитров 59 Алекс Луканов 74 Хюсеин Кельовлуев

Треньор: Тодор Живондов