ЦСКА 1948 записа трета поредна победа по време на подготовката си за новия сезон. „Червените” сразиха с 1:0 Монтана, а единственият гол дойде след задна ножица на Андон Гущеров през първата полувреме.

По-рано през месеца ЦСКА 1948 победи Беласица с 2:0 и Септември Симитли с 4:1. Срещата, която бе играна на тренировъчната база "Бояна", беше изгледана от спонсора на тима Цветомир Найденов.

ЦСКА 1948 - Монтана

източник: снимка: Антон Узунов

След 16 минути игра Даниел Младенов опита със задна ножица да отправи удар, но не успя, а топката дойде в Гущеров. Голмайсторът на столичани се справи далеч по-добре и топката влетя в мрежата на финалиста за Купата на България през сезон 2015/16.

В 75-ата минута домакините в срещата бяха близо до това да удвоят резултата, но Денислав Александров не успя да преодолее стража Орлинов. Миг по-късно Цветомир Тодоров се оказа на чиста позиция, но шутът му бе отразен.

Монтана продължава подготовката си за бараж за класиране в efbet Лига.