Дубълът на ЦСКА 1948 и Янтра Габрово завършиха наравно 1:1 в мач от първия кръг на Втора лига. Срещата се игра на стадиона на комлекс „Царско село” в София.

Валентин Йосков откри резултата в 29-ата минута, а в 67-ата минута Иван Василев изравни.

Двубоят започва с по-активни действия на домакините. Малко преди половин час игра Костадин Гаджалов извърши нарушение срещу Атанас Стамболов в собственото си наказателното поле и главния рефер посочи бялата точка. Зад топката застана Йосков, който не сбърка.

Габровци заиграха по-добре през втората част и успяха да стигнат до изравнителен гол. В 67-ата минута Иван Василев беше изведен сам срещу вратаря на „червените” Атанас Маджаров и го преодоля за крайното 1:1.