Локомотив София и дубълът на ЦСКА 1948 не успяха да изиграят второто полувреме на срещата в "Надежда", след като бурята и лошите метеорологични условия прекъснаха мача в 48-ата минута. След първото полувреме резултатът беше 1:0 в полза на “железничарите”. Каращият проби Бени Нкола се разписа с глава в 19-ата минута.

Първата по-сериозна опасност в двубоя беше създадена от домакините в 15-ата минута. Владислав Узунов засече центрирана топка, изпращайки я покрай целта в аут. Резултатът беше открит в 19-ата от Бени Нкола. Дошлият в "Надежда" от френската трета дивизия нападател се разписа с глава - 1:0. Центрирането беше на Мики Орачев.

В 28-ата минута Даниел Лолала можеше да направи 2:0 за "железничарите", но топката профуча над целта. В 41-ата минута Венцислав Иванов пропусна сам срещу вратаря на Локомотив Александър Любенов, който се намеси добре, последва изстрел на Васил Шопов, но встрани от целта.

В последната минута на първата част Цветомир Цанев от ЦСКА 1948 можеше да изравни, но топката се отби в гредата.

На почивката ЦСКА 1948 II излезе с изцяло нов състав, като Мирослав Миндев извърши 11 смени. Още в началните минути на второто полувреме “червените” можеха да вкарат, но техен футболист пропусна сам срещу вратаря. В 48-ата минута контролата се наложи да бъде прекъсната заради лошите метеорологични условия. Проливният дъжд и силният вятър принудиха съдията да сложи точка на спора.

Локомотив Сф: 20. Александър Любенов, 30. Стойчо Атанасов, 3. Марио Петков, 89. Пламен Крачунов, 4. Мики Орачев, 26. Красимир Милошев, 27. Владислав Узунов, 22. Владимир Семерджиев, 7. Александър Александров, 11. Даниел Лолала, 18. Бени Нкола

ЦСКА 1948 II: 67. Християн Христов, 45. Мариян Димитров, 51. Мерт Селимехмед, 42. Борислав Вакадинов, 25. Сашо Александров, 71. Александър Георгиев, 29. Емануил Личев, 59. Хари Денков, 64. Васил Шопов, 47. Цветомир Цанев, 58. Венцислав Иванов