Миньор Перник и Лудогорец II завършиха 0:0 в последния мач от 18-ия кръг на Втора лига.  През по-голямата част от срещата фенове, застанали зад оградата на едната врата, пееха и палеха димки. Те бяха опънали и транспарант с искане за отваряне на стадионите.

Домакините започнаах по-активно и още в 5-ата минута Борис Галчев стреля с глава, но топката излезе в аут. Десетина минути по-късно Васев опита късмета си, но отново неточно. Малко преди края на първото полувреме Галчев отправи хубав удар от дистанция, но вратарят на “орлите” изби.

И втората част започна по-активно за перничани, но до по-опасни положения през първите минуто така и не се стигна. В 70-ата минута пред домакините се откри най-чистата възможност в мача. След центриране отдясно Галчев се размина на сантиметри от гола. Младите "орли" също имаха няколко добри възможности за гол, но не успяха да реализират.

Миньор е 13-и в класирането с 15 точки, а дубълът на Лудогорец остава на 4-ата позиция с 30 пункта.

МИНЬОР ПК - ЛУДОГОРЕЦ II 0:0

Миньор Пк: 1. Даниел Леонтиев, 20. Андреас Васев, 3. Антон Славчев, 4. Георги Купенов, 14. Четин Садула, 5. Веселин Васев, 10. Борис Галчев, 6. Любомир Христов, 8. Кристиян Слишков, 18. Борислав Будинов, 30. Божидар Васев

Лудогорец II: 68. Владимир Русанов, 80. Методий Стефанов, 58. Димитър Илиев, 50. Цветослав ПетровЦветослав Петров, 51. Илкер Будинов, 82. Иван Йорданов, 31. Георги Вълчев, 91. Александър Ганчев, 97. Георги Чукалов, 38. Владислав Найденов, 34. Бранимир Костадинов