Ясни съдиите за кръга във Втора лига

Стефан Апостолов ще свири Локо Сф - Несебър източник: LAP.bg, Илиян Телкеджиев

Стефан Апостолов ще свири Локо Сф - Несебър източник: LAP.bg, Илиян Телкеджиев

Съдийската комисия обяви нарядите и за деветия кръг във Втора лига, който предстои в неделя и понеделник.

Ето назначенията:

24 Сеп 2017 г. Неделя 17:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово 1945 - Струмска слава

ГС:    Стефан Демирев Павлов    АС1:    Васил Стоянов Шавов    АС2:    Мурад Шабан Вели
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                
СН:    Христо Тенев Недялков     
 
24 Сеп 2017 г. Неделя 17:00 ч.
Монтана - Литекс

ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Стефан Делчев Делчев
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                
СН:    Георги Димитров Влъчков     
 
24 Сеп 2017 г. Неделя 17:00 ч.
Локомотив София - Несебър

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Ангел Любенов Ангелов                
СН:    Николай Георгиев Нанев     
 
24 Сеп 2017 г. Неделя 17:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - Черноморец Балчик

ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Атанас Иванов Делчев    АС2:    Владимир Здравков Хубенов
4-ТИ:    Цанко Костадинов Миндалов                
СН:    Алексей Иванов Николов     
 
25 Сеп 2017 г. Понеделник 17:00 ч.
Ботев Враца - Царско Село

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                
СН:    Ивайло Серьожев Лазараов     
 
25 Сеп 2017 г. Понеделник 17:00 ч.
ПФК Лудогорец АД II - ФК Созопол

ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Любин Живков Димитров
4-ТИ:    Никола Илиянов Атанасов                
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 
25 Сеп 2017 г. Понеделник 17:00 ч.
Марица - ОФК Поморие

ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС1:    Дарин Росенов Страхилов    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
25 Сеп 2017 г. Понеделник 17:00 ч.
ФК Оборище Панагюрище - ФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Никола Павлов Петров    АС1:    Пламен Хинков Хинков    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ:    Георги Николов Николов                
СН:    Иван Захариев Вълчев     

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 
футболни съдии

Втора лига