От БФС обявиха съдийските наряди за следващия кръг във Втора лига. 

31 Окт 2020 г. Събота 12:45 ч.
ПФК Септември Сф - ФК Кариана
ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                    
СН:    Милко Петков Николов     
 
31 Окт 2020 г. Събота 14:30 ч.
ФК Струмска слава 1927 - Миньор
ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Георги Димчев Великов
4-ТИ:    Мирослав Константинов Кузманов                    
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
31 Окт 2020 г. Събота 14:30 ч.
Хебър 1918 - ПФК Нефтохимик 1962 АД
ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                    
СН:    Иван Богданов Кюркчиев     
 
1 Ное 2020 г. Неделя 14:30 ч.
ОФК Янтра 2019 - ОФК Локомотив Горна Оряховица
ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Калин Валентинов Киров
4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                    
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
1 Ное 2020 г. Неделя 14:30 ч.
Септември См - Спортист 2009
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Стефан Делчев Делчев    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                    
СН:    Антон Янков Терзиев     
 
2 Ное 2020 г. Понеделник 15:30 ч.
ФК Пирин АД - ФК Литекс
ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Тодор Василев Вуков
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                    
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
2 Ное 2020 г. Понеделник 16:00 ч.
ФК Созопол - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ:    Никола Павлов Петров                    
СН:    Красимир Здравков Стойчев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.


Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.