ЦСКА 1948 завърши при резултат 1:1 първата си контролна среща за 2024 година. "Червените" не успяха да победят Добруджа в двубой, който се изигра на градския стадион в Несебър.

Николай Панайотов започна със следните футболисти: Ганев, Василев, Виячки, Даскалов, Фуртадо, Ценов, Пишчевич, Карагарен, Кирилов, Чочев (К), Йосков.

Първото полувреме премина изцяло под контрола на “червените”, които владееха по-често топката, но до гол така и не се стигна.

През второто полувреме столичани все пак стигнаха до попадение. В 62-та минута Антонио Вутов откри резултата след удар от воле. Добруджа изравни десетина минути по-късно, като при попадението останаха съмнения за засада.

За софиянци Джонатан се завърна в игра, след като лекуваше травма. За последно бразилецът игра в двубоя от турнира за Купата на България срещу Арда, спечелен с 1:0, на 5 април.