С гол в последната минута на Петрус Бумал вторият отбор на ЦСКА успя да победи гостуващия Оборище с 1:0 в мач от шестия кръг на Втора лига.

Бумал стреля от около 25 метра и опъна мрежата на панагюрци в 90-ата минута.

Мачът се игра на стадион „Българска армия“,  като през първото полувреме Оборище пропусна три отлични положения за гол.

Възпитаниците на Стамен Белчев стартираха второто полувреме с натиск, като само добрите намеси на стража на гостите предотвратиха гол за ЦСКА.

Пред Милчо Ангелов се откриха две добри възможности за попадение, преди Бумал да донесе трите точки на ЦСКА 2.

"Червените" имат актив от 13 точки след 6 изиграни кръга във Втора лига и в момента заемат първото място. Оборище има 5 точки.

Съставът на ЦСКА 2: Александър Конов, Васил Попов /30-Георги Костов/, Пламен Гълъбов, Николай Георгиев Асен Георгиев, Красимир Станоев, Петрус Бумал, Иван Митрев, Милчо Ангелов, Трайков /84-Даниел Йорданов/, Петър Витанов