ЦСКА 1948 победи Локомотив София с 1:0 в двубой от 15-ия кръг на Втора лига. Победното попадение дойде в 90-ата минута, когато Калоян Стефанов прокара топката зад голлинията на локомотивската врата и даде 3-те точки на отбора си.

През първото полувреме двата тима създадоха по няколко ситуации пред двете врати, но голове нямаше.

В 58-ата минута Слаев опита да открие резултата, но не сполучи. Девет минути по-късно Михайлов стреля с глава в аут.

Николай Христов фаулира Виячки в 71-ата минута на срещата, Швоня хвана извършителя за гушата и беше изгонен от съдията Ивайло Стоянов. До края на мача Гущеров пропусна на два пъти да се разпише в 82-ата и 84-ата минута, за да дойде и победното попадение в края на двубоя за ЦСКА 1948, когато точен беше Стефанов след меле пред вратата на Локомотив.

След този успех ЦСКА 1948 заема 3-ото място в класирането с 27 точки, а Локомотив е на 7-ото място с 19.