ЦСКА 1948 завърши 0:0 с немския Аален и след три контроли на турска земя още няма допуснат гол. „Червените” излязоха със състав, чиято средна възраст беше 21 години и 7 месеца! Над 22 години бяха само вратарят Митко Тодоров и защитникът Мишо Минков, информира официалният сайт на втородивизионния тим.

Двата тима изиграха равностоен двубой, в който чистите голови положения почти липсваха. През първата част най-добрият шанс се разкри пред Аален, но блестяща проява на вратаря Тодоров запази резултата непроменен.

След почивката смените не промениха кой знае картинката. Аален записа един опасен удар, а „червените” няколко опасни атаки плюс хубав шут на Климентов от фаул.

Утре е последната проверка на ЦСКА 1948 в Турция, а съперник е румънският гранд Рапид с треньор Даниел Панку. Мачът започва в 14,30 българско време. Тимът потегля към София рано в понеделник.