Славия загуби с 1:3 от втородивизионния ЦСКА 1948 в последната си контрола преди подновяването на първенството. Преди мача Славия представи отбора си за новия сезон, но не успя да зарадва своите фенове с показаното на терена в "Овча Купел".

Чавдар Ивайлов откри резултата за втородивизионния тим още в 3-а минута след неубедителна намеса на вратаря Антонис Стергиакис. "Белите" изравниха в 55-а минута чрез Петър Патев, който засече топката с глава след центриране от корнер на Георги Йомов.

Само минута по-късно "червените" отново поведоха, след като Андон Гущеров вкара с глава след центриране от фаул. Последното попадение в срещата беше дело на Милко Георгиев, който вкара трети гол за ЦСКА 1948 в 83-а минута и оформи крайното 3:1.

Първият двубой за "белите" през новия сезон ще е на 14 юли от 18:45 срещу отбора на Витоша Бистрица./БТА