Черноморец Бургас продължава с убедителното си представяне в контролите, след като победи с 5:1 на градския стадион в морския град тима на Верея. След автогол в 3-ата минута домакините стигнаха до попадение, а седем минути след това гостите от Стара Загора изравниха.

В 14-ата минута Мариян Тонев успя да върне аванса на бургазлии, а в 25-ата минута "акулите" стигнаха и до трето попадение. След хубаво изпълнен фаул от Милен Танев, Мариян Тонев успя да довкара топката от близка дистанция и направи резултата 3:1.

В 41-ата минута Борислав Трендафилов покачи на 4:1, а за крайния резултат точен бе Тонев, който се отчете с хеттрик в този мач. Следващата контрола на бургазлии е срещу Карнобат, като мачът ще се играе в Карнобат на 1-и август, събота, от 18:00 часа.