Вторият отбор на Септември София победи с 3:0 отбора на Левски Чепинци в контролна среща.

Резултата откри Мартин Филипов след асистенция на Георги Иванов в 23-ата минута. Две минути преди почивката Теодор Андреев нацели гредата с удар от 30 метра. Септември продължи да диктува случващото се на терена и в 75-ата минута Божидар Пиралков асистира на Божидар Георгиев, който удвои преднината на столичани. В 82-ата минута Валери Попов оформи крайното 3:0 след подаване на Дани Стойчев.

Дублиращият отбор на Септември София стартира участието си в Трета лига като домакин на Пирин Гоце Делчев в събота (07.08.) от 18:00ч. на стадион "Драгалевци".

Състав: Петров, Н. Стойчев, Цветанов, Делков, Иванов, Андреев, Филипов, Петров, Вълчинов, Бакалов, Тодоров (Илиев, Доканин, Д. Стойчев, Попов, Пиралков, Георгиев, Белнейски, Харизанов)