ЦСКА се наложи с лекота над Банско с 4:1 в контролна среща. Жорди Кайседо (11), Ахмед Ахмедов (52), Хамза Чатакович (54) и Варела (67) вкараха за "червените", а Венцислав Маламов (44) се разписа за аматьорите.

Двубоят започна с превъзходство на ЦСКА и резултатът бе открит още в 11-ата минута. Вилдсхут центрира отляво, а Кайседо отбеляза с добавка, след като първият му удар беше отразен. Малко след попадението новото попълнение Карло Мухар опита удар от дистанция, но топката мина на метър встрани от вратата на Банско.
Грешка при изнасянето на топката в защитата на ЦСКА доведе до изравнително попадение за Банско. Венцислав Маламов успя да пресече подаването и да прехвърли Бусато от дъгата на наказателното поле.

В 52-ата минута Ахмедов получи пас от завърналия се след дълго отсъствие Варела и елегантно прехвърли вратаря на Банско за 2:1. Две минути по-късно Ахмедов намери Чатакович на добра позиция и той с хубав удар направи 3:1.

"Червените" продължиха да атакуват и съвсем логично падна ново попадение. В 67-ата минута Варела ознаменува завръщането си в игра с красив гол. Той се разписа след асистенция на младия Виктор Атанасов.

В самия край на мача Хамза Чатакович бе на косъм да запише второто си попадение в срещата. Късметът обаче не бе на негова страна, тъй като изстрел с глава срещна гредата.

ЦСКА - БАНСКО 4:1

ЦСКА: Густаво Бусато, Юрген Матей, Томас Лам, Пламен Гълъбов, Жеферсон, Амос Юга, Карло Мухар, Греъм Кери, Йоан Баи, Яник Вилдсхут, Жорди Кайседо
Резерви: Димитър Евтимов, Ахмед Ахмедов, Хамза Чатакович, Федерико Варела, Жуниор Нзила, Калоян Пехливанов, Росен Маринов, Росен Божинов, Матрин Сотиров, Виктор Атанасов, Любомир Цветанов

БАНСКО: Иван Димитров, Иван Макриев, Жоро Рошков, Венцислав Маламов, Борис Ейков, Ели Маркес, Веско Весков, Никола Мицански, Кристиян Балтов, Теодор Чолев, Денис Ангелов
Резерви: Атанас Тъпигьозов, Милен Златков, Димитър Стоев, Петър Пенчев, Милен Лефтеров, Красимир Станудин, Димитър Колчагов