Запътилият се към "А" Окръжна Софийска група тим на Сокол Бенковски, направи нова голова фиеста. Този път "Соколите" разгромиха с 6:0 гост отбора на Спортист 13. Срещата се игра на митичния стадион "Димитър Пенев" в с. Мировяне. След като преди седмица на националния празник Сокол победи с 3:2, този път играчите от кв. Бенковски отново направиха голово шоу за публиката. Доминик Маринов откри резултата в 19-ата минута, а в 36-ата Георги Михайлов покачи на 2:0. Две минути по-късно Иван Иванов бе точен, покачвайки на 3:0. При този резултат завърши и първото полувреме.

След почивката гостите продължиха своя натиск и логично се стигна до нови попадения. Никола Галчев се разписа за 4:0 в 51-ата минута, а Радостин Николов си отбеляза автогол в 55-ата минута. Никола Галчев успя още веднъж да запише името си сред голмайсторите, след като в 79-ата минута бе точен, с което оформи и крайния резултат Спортист 13 - Сокол Бенковски 0:6.

В класирането Сокол е на второ място с 34т., колкото има и Спортист 1933 (Подгумер), като двата отбора се изправят един срещу друг на 17 март от 13:00ч. на ст. Георги Бенковски в кв. Бенковски.