Отборът на Славия записа победа с 3:0 над Чавдар Етрополе в контрола, която се игра на едно от игрищата на стадиона в Овча купел. Головете за тима от София вкараха Жуниньо, Илиев и Александров, като и трите попадения паднаха през първото полувреме. Домакините доиграха мача с девет човека след два червени картона.

Резултатът в мача бе открит още в петата минута, когато Жуниньо с лекота прехвърли вратаря на Чавдар, след като бе останал сам срещу него. В 24-ата минута Илия Илиев се възползва от грешка в отбраната на тима от Етрополе и с хубав удар покачи на 2:0. Крайното 3:0 бе оформено пет минути преди края на първото полувреме, когато младият бранител на “белите” Александров бе най-съобразителен в наказателното поле.

През второто полувреме не се случи нищо интересно, освен червените картони на Карасинкеров и Веселин Ангелов. Карасинкеров бе отстранен с директен червен картон след много грубо нарушение, а Ангелов напусна играта след втори жълт картон в 85-ата минута.