Славия почита паметта на загиналите дечица днес ПФК Славия
Славия почита паметта на загиналите дечица днес

Славия ще почете паметта да двете деца от своята школа, които загинаха в ужасна катастрофа на магистрала „Тракия“. Децата, родени през 2017 г., ще бъдат почетени пред стадион „Александър Шаламанов“ днес (25 юни), от 19:00 часа.

Ето какво написаха от Славия:

„Днес от 19:00 ч. пред стадион „Александър Шаламанов“ ще сведем глави в памет на нашите деца.

Нека заедно отдадем почит и покажем, че Славия е едно семейство“.

Фен клубът на Славия – „Слависти“, също изказа съболезнования на близките и семейството на децата, като оттам написаха:

„Слависти,

днес всички скърбим за нашите Бели деца ..

Подложени сме на поредното изпитание, с което трябва да се справим заедно.

Нека всички сърца, съпричастни към тази трагедия дойдат довечера в 19:00ч. пред стадион Александър Шаламанов.

Да оставим цвете, шалче, топка или просто да запалим заедно свещички в памет на белите душички ...

Без значение цвета или отбора, защото всички сме хора..

Днес България скърби за своите деца ...“.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google