Отборът на България завърши с победа участието си в квалификационна група 10 за Европейското първенство по футбол за юноши до 13 години. Младите български футболисти сразиха аутсайдера Люксембург с 3:0.

Капитанът Георги Миланов откри резултата в 12-та минута след изпълнение на свободен удар. Ерик Почански удвои в последната минута на първото полувреме. През втората част влезлият като резерва Илиян Капитанов оформи класическото 3:0 в 78-та минута от дузпа.

Съставът на България: Александър Конов, Христо Стамболийски (83-а Георги Грънчов), Георги Терзиев, Иван Стоянов, Георги Амзин, Мартин Кожухаров (69-а Илиян Капитанов), Валентин Веселинов, Радослав Кирилов, Ерик Почански (46-а Спас Георгиев), Георги Миланов - кап., Илия Миланов

В другия мач Сърбия надделя над Ирландия с 1:0 с попадение на Лука Милунович в 70-ата минута, като двата отбора заеха първото и второто място и продължават в следващата фаза на квалификациите.