ПАОК и АЕК Атина завършиха наравно 1:1 в дербито на върха в гръцката Суперлига. Двубоят на "Тумба" беше от 22-ия кръг на първенството. Българският национал Кирил Десподов започна мача от пейката, но се появи в игра в 59-ата минута на мястто на Томас Мург.

През първото полувреме голове не паднаха. В началото на втората част АЕК излезе напред в резултата след гол на Никлас Елиясон.

В 80-ата минута гредата спря удар на Кирил Десподов от границата на наказателното поле. Малко след това Томаш Кедзиора засече с глава центриране на Тайсон и вкара за крайното 1:1.

ПАОК е лидер във временното класиране с 51 точки. АЕК отстъпи втората си позиция на Панатинайкос, който събра 50 точки след успеха си над Пансерайкос. "Жълто-черните" са трети с 49 точки.