Георги Миланов изигра поредния си силен мач за Динамо Букурещ. Той беше сред най-добрите за "червените кучета" при победата с 2:0 над УТА Арад у дома. Двубоят беше от последния кръг на плейаутната група в румънското първенство. С успеха Динамо събра 25 точки и успя да избегне директно изпадане, като ще играе бараж за оцеляване.

Българският халф започна като титуляр и остана на терена до 81-ата минута, когато беше заменен от Даниел Иглесиас.

Динамо поведе в 15-ата минута с гол на Хаким Абдала, който засече с глава центриране на Йонуц Амзар отляво. Шест минути по-късно Миланов се пребори за топката след центриране от корнер и я свали с глава. Най-съобразителен в наказателното поле беше Никита Патрике и със силен удар вкара за 2:0.

В началото на втората част бившият футболист на Левски получи жълт картон.

С успеха си Динамо Букурещ успя да изпревари Волунтари, който заедно с У. Крайова 1948 изпадат директно. Букурещкият гранд ще срещне Селимбар в плейоф за оцеляване в елита на Румъния.