Георги Миланов изигра много силен мач при победата на своя Динамо Букурещ с 2:0 като гост над Фарул Констанца. Срещата беше от 25-ия кръг на румънското първенство. Опитният полузащитник започна като титуляр за първи път за "червените кучета" и се отличи с асистенция.

Точни за успеха на Динамо бяха Дарко Велковски в 29-ата минута и Денис Политик три минути след почивката.

В 78-ата минута домакините останаха с човек по-малко, след като вратарят Александру Бузбучи беше изгонен.

Гостите поведоха в 29-ата минута. Тогава Миланов със страхотно центриране от фал качи топката на главата на Дарко Велковски, който насочи към далечната греда за 0:1.

Малко след подновяването на играта Денис Политик се възползва от подаване на Домагой Павичич и се разписа за 0:2 на празна врата. В 55-ата минута Миланов беше заменен от Дани Иглесиас.

С успеха Динамо събра 19 точки и заема 16-о място във временното класиране. Фарул е пети с 37 точки.