Българският вратар - Димитър Митов, беше титуляр за шотландския Сейнт Джонстън при домакинското равенство 2:2 срещу Мадъруел в отложена среща от 9-ия кръг на шотландската Висша лига. Мачът беше дебют и за новия мениджър на светците Крейг Ливайн, който пое работата преди два дни със задача да ги спаси от изпадане.

Тимът на Митов поведе с 2:0 на свой терен след едно полувреме игра и вероятно са се виждали победители след ранните попадения на Ники Кларк и Анди Консидайн в рамките на десет минути – 17-а и 27-а.

Гостите обаче изравниха през втората част благодарение на головете на Шейн Блейни в 68-ата минута и на Мика Биерет само след още 6.

Митов спаси точката за своите с отлична реакция при далечен изстрел на Блеър Спитал малко след началото на последните 10 минути от двубоя.

В събота Сейнт Джонстън отново е домакин и то на пряк съперник в битката за оцеляване – Рос Каунти.