Капитанът на Черно море - Даниел Димов, се превърна в герой при победата с 2:1 над Пирин. Защитникът реализира победния гол в 84-ата минута.

"Никак не лесен мач, изпълнен с доста единоборства, контраатаки. Състоянието на Пирин доста се е подобрило от първите мачове. Хубавото е, че показахме характер и обърнахме. Голът е част от играта, никой не е застрахован, че няма да му отбележат. Важно е реакцията след гола. Ние показахме такава. Искахме по-рано да вкараме втори гол, но е важно, че го вкарахме.

По-опитните трябва да повеждаме отбора. Всички заедно трябва да се държим и да завършим сезона там, където искаме. В предните ни сезони допуснахме доста равенства. През тази нещата са по-добре от тази гледна точка. Тези победи са такива. Не ми е работа да вкарвам голове, но се радвам, че го правя.