Лудогорец води на Цървена звезда с 2:1 на почивката на мача между двата тима от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Битката е насред стадион "Мала Маракана".

През това първо полувреме имаше всичко - голове, обрати, червени картони и какво ли още не. И този развой беше типично по "лудогорски" в Европа.

Първо Мичал Доналд откри за Звезда в 17-та минута, но след самостоятелен пробив Джонатан Кафу изравни. Минути преди почивката Вандерсон вкара за 2:1 и направи обрата пълен.

Последваха обаче и драматичните моменти. В 41-та минута беше изгонен Игор Пластун за Лудогорец, а след кра яна редовното време на полувремето Гелор Канга от домакините беше изгонен за удар без топка срещу Светослав Дяков.

Какво се случи преди почивката на този мач, можете да видите в прикаченото видео.