Българският национал Филип Кръстев изигра много силен мач при победата на своя Цволе с 3:1 над Хераклес у дома. Срещата беше от 31-ия кръг на Ередивизи.

Халфът започна като титуляр и остана на терена през целия мач, като отбеляза третия гол за своя отбор. Освен това Кръстев получи и жълт картон в 75-ата минута.

С успеха Цволе събра 35 точки и на практика си осигури оставането в елита и през следващия сезон.

Домакините поведоха в 16-ата минута с гол на Ленард Ти. Хераклес стигна до изравнителен гол в продължението на първата част чрез Марко Вейнович.

В 68-ата минута Цволе отново поведе. Анселмо Гарсия отклони топката след центриране от корнер към Силвестър ван дер Ватер, който я прати във вратата.

В добавеното време на двубоя се стигна до гола на Филип Кръстев. Той пое топката в средата на терена, навлезе в наказателното поле и пусна топката покрай вратаря за крайното 3:1.